Wyszukiwarka firm, ogłoszeń i wiadomości

Brzezóvka kompleks turystyczny

Twoja firma na portalu Kolbuszowawsieci.pl

Dodaj firmę
Strona internetowa

Adres

Domatków 36 f,
36-100 Kolbuszowa

Social media

Park Dinozaurów na Podkarpaciu

Martins to prężnie działająca firma, która zadbała o zapewnienie mieszkańcom Podkarpacia niepowtarzalnego wrażenia rozrywki i odpoczynku. Kompleks turystyczny Brzezówka to innowacyjny projekt Martins, który łączy w sobie Plac Historyczny i Plac Zabaw oraz Park Wodny.

Zabawa i rozrywka

Na plaży prawdziwego strumienia Brzezówki stworzyliśmy Park Rozrywki z figurami dinozaurów, alejkami, zjeżdżalniami, urządzeniami rekreacyjnymi dla dzieci, a nawet zadaszoną częścią z atrakcjami. Dla tych, którzy szukają odpoczynku w wodzie, do dyspozycji jest Park Wodny z zjeżdżalniami, basenem, brodzikiem, natryskami itp.

Dobre jedzenie

Nasz kompleks to również gastronomia – mała restauracja, punkt sprzedaży lodów i mnóstwo przekąsek. Punkt gastronomiczny posiada szeroką ofertę napojów i smakołyków, dzięki czemu nie trzeba wychodzić z parku dla posiłku. Kompleks Turtystyczny Brzezówka to idealne miejsce na wycieczki przedszkolne, szkolne i inne grupy zorganizowane. Łączy on w sobie historyczny plac i plac zabaw oraz park wodny, a całość tworzy 5500m2 powierzchni, dostosowanej do preferencji naszych Gości.