Wyszukiwarka firm, ogłoszeń i wiadomości

Multi-com Sp.z o.o

Twoja firma na portalu Kolbuszowawsieci.pl

Dodaj firmę
Strona internetowa

Adres

St. Krzaklewskiego 31b
36-100 Kolbuszowa

Social media

Multi-com Sp.z o.o to firma powstała w 1999r. z siedzibą w Kolbuszowej. Początkowo swoją działalność rozpoczynaliśmy od sprzedaży profesjonalnych urządzeń do serwisu telefonów GSM – wysyłając je do sklepów internetowych w Polsce oraz za granicą.

Z czasem poszerzyliśmy swój asortyment oferując sprzęt oraz produkty niezbędne do naprawy telefonów i rozbitych wyświetlaczy LCD. Swoją ofertę wzbogaciliśmy również o sprzęt niezbędny do profesjonalnego wyposażenia stanowisk pracy serwisu elektronicznego oraz części elektronicznych.

Najwyższa jakość oferowanych produktów

Wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej sprawia, że nasze usługi pełnimy w sposób profesjonalny, a naszym klientom oferujemy produkty wyłącznie najwyższej jakości. Pasja do wykonywanego przez nas zawodu oraz śledzone przez nas na bieżąco wszelkie zmiany zachodzące w branży pozwalają na optymalizację oferowanych przez nas produktów oraz na stosowanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych – zgodnie z rozwojem branży telekomunikacyjnej.

Odzyskiwanie oraz odczyt utraconych danych

Firma Multi-com pełni profesjonalne usługi w zakresie odzyskiwania oraz odczytu utraconych danych z działającego oraz uszkodzonego sprzętu. Dodatkowo odzyskamy utracone dane m.in. z nośników usb, kart SIM, czy kart pamięci.

Ponadto pełnimy usługę skierowaną głównie do śledczych oraz laboratoriów – odczyt i analiza danych polegająca na odblokowaniu oraz odczycie danych z urządzenia.

Oferujemy również szeroką gamę części oraz urządzeń niezbędnych do profesjonalnego wyposażenia serwisu elektronicznego – dla pasjonatów oraz komisów GSM.