Wyszukiwarka firm, ogłoszeń i wiadomości

OSK BOLID – Kolbuszowa

Twoja firma na portalu Kolbuszowawsieci.pl

Dodaj firmę
Strona internetowa

Adres

ul. Rzeszowska 22A
36-100 Kolbuszowa

Social media

OSK BOLID – Chcesz zrobić prawo jazdy? Przyjdź do nas!

Jeśli chcesz zrobić prawo jazdy, to wybór OSK Bolid jest doskonałym rozwiązaniem. Nasi instruktorzy są świetnie przygotowani do nauki jazdy, dzięki czemu nauka będzie bezstresowa i skuteczna. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Nasi instruktorzy wykonują swoją pracę z pasją i z humorem, aby Twoja nauka jazdy była jak najbardziej przyjemna. Przy każdy zajęciach wprowadzamy Cię w tematykę w sposób przystępny, abyś od początku dobrze opanował jazdę samochodem.

Ponadto, nasza szkoła ma jedną z najlepszych statystyki zdawalności na egzamin w WORD-zie w woj. podkarpackim. Wiemy, jak skutecznie przygotować Cię do egzaminu, abyś miał szansę zdać go za pierwszym razem. Uczymy nie tylko teorii, ale także jazdy po trasach, które najczęściej są wybierane na egzamin.

Oprócz tego oferujemy:

  • bardzo miłą obsługę z poczuciem humoru;
  • powiadamianie o terminach zajęć i egzaminie sms-em;
  • krótki czas dojazdu do Rzeszowa (25 minut);

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zapisać się do naszej szkoły jazdy, zapraszamy do kontaktu. Biuro naszej szkoły jest czynne od 8:00 do 16:00, a w godzinach 18-21 możesz skontaktować się telefonicznie. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej lub adres email.

Zapamiętaj – uczymy abyś bezpiecznie umiał się poruszać po drogach, a Twoje sukces jest naszym sukcesem!